IDBank-ում փոփոխվել են որոշ սակագներ, որոնք ուժի մեջ կմտնեն սույն թվականի փետրվարի 20-ից։
Այսուհետ կարող եք պատվիրել ՀՀ դրամով և/կամ արտարժույթով հաշվի առկայության, մնացորդի, շարժի, վերաբերյալ տեղեկանքներ 20% զեղչով՝ հայտը թողնելով Բանկի պաշտոնական կայքի միջոցով։
Բացի այդ, փոփոխվել են 1996-2003թթ թողարկման 5, 10, 20, 50 ԱՄՆ դոլար և 1996-2006թթ թողարկման 100 ԱՄՆ դոլար անվանական արժեքով թղթադրամների մուտքագրման և/կամ փոխարկման սակագները։ Այսպես, նշված թղթադրամների մուտքագրման և փոխարկման համար գործում է 1% միջնորդավճար։
Հաշվի առնելով, որ Դուք հանդիսանում եք Բանկի հաշվետեր հաճախորդ, հնարավորություն ունեք մեկ աշխատանքային օրվա ընթացքում մինչև 1000 ԱՄՆ դոլարի չափով գումար մուտքագրելու կամ փոխարկելու առանց միջնորդավճարի։
Սակագներում տեղի ունեցած մյուս փոփոխություններին ծանոթանալու համար խնդրում ենք ուսումնասիրել տեղեկատվական ամփոփագիրը՝ անցնելով հղումով, որտեղ փոփոխություններն ընդգծված են նարնջագույնով։

В IDBank-е были изменены некоторые тарифы, которые вступят в силу 20-го февраля текущего года.
Отныне вы можете заказать выписки о наличии, балансе, движении денежных средств счетов в драмах РА и/или иностранной валюте со скидкой 20%, оставив заявку через официальный сайт Банка.
Кроме того, были изменены тарифы на ввод и/или конвертацию следующих долларовых банкнот: 5, 10, 20, 50 долларов США выпуска 1996-2003 гг., 100 долларов США выпуска 1996-2006 гг. Таким образом, за ввод и конвертацию упомянутых банкнот взимается комиссия в размере 1%.
Учитывая, что вы являетесь владельцем счета в Банке, у вас есть возможность внести или конвертировать до 1000 долларов США за один рабочий день без комиссии.